DJEČJI VRTIĆ LOJTRICA

 

 

 

 

 

OBAVIJESTI

„Ajmo van!“

U sklopu Dječjeg tjedna u Velikoj Gorici na igralištu uz Dječji vrtić Žirek organizirana je aktivnost „Ajmo van!“. Za sve dječje vrtiće u Velikoj Gorici osmišljene su igre na otvorenom jer djeca najviše od svega vole boraviti vani i igrati se. Kako znamo koliko je za...

read more

Sjednica Dječjeg gradskog vijeća

U četvrtak 12.10.2017. u 10 sati u Vijećnici Pučkog otvorenog učilišta održala se Sjednica Dječjeg gradskog vijeća. Na sjednici su mali vijećnici  postavljali mnogobrojna pitanja  Gradonačelniku i njegovim  zamjenicima. Naš vrtić predstavljao je Šimun Hren koji se...

read more

Dan palačinki i vafla

Povodom Dječjeg tjedna u Velikoj Gorici u svim dječjim vrtićima dana 11.10.2017. organizirana je aktivnost na temu „Dan palačinki i vafla“. U svim našim objektima jutro je mirisalo na palačinke i vafle koji su svojim mirisom mamili roditelje i djecu koji su tijekom...

read more

Logoped u vrtiću

Logoped je stručna osoba koja se bavi prevencijom, otkrivanjem, dijagnosticiranjem i terapijom poremećaja govora, jezika i komunikacije. Veći dio poremećaja kojima se bave logopedi nastaje unutar prve tri godine djetetova života, u životnom razdoblju intenzivnog...

read more

Djelatnici Crvenog križa u našem vrtiću

Povodom obilježavanja Dječjeg tjedna u Velikoj Gorici naš vrtić su u srijedu 04. 10. 2017. godine posjetili djelatnici Gradskog društva Crvenog križa. Medicinske djelatnike djeca su dočekala s velikim oduševljenjem i spremno se odazvala na sudjelovanje u raznim...

read more

Gdje smo

Dječji vrtić LOJTRICA

Anketa